لیوان دسته دار محک لانگ بلینک مکس

  • تعداد رای : 1
  • میزان بازدید :1151
  • تعداد نظرات : 0
گارانتی : اصالت کالا
فروشنده : فروشگاه مشهد یونیک
موجودی کالا :

1,200,000

950,000 ریال

لیوان دسته دار محک لانگ بلینک مکس

950,000 ریال

لیوان دسته دار محک لانگ بلینک مکس blinkmax ktzb04-4

لیوان دسته دار محک لانگ دیاموند بلینک مکس کد ktzb04-4

لیوان دسته دار محک لانگ دیاموند بلینک مکس کد ktzb04-4 مناسب سرو نوشیدنی های گرم و سرد است، این محصول با قطر دهانه 6.3 ، ارتفاع 8.7 سانتی‌متر و گنجایش 224 سی سی  طراحی و تولید گشته است. بدنه ساده این لیوان به خوبی شسته و پاکیزه میشود. به دلیل ضخامت زیاد مناسب استفاده روزمره و زیباد است. شما میتوانید این محصول را داخل مایکروفر و ماشین ظرف شویی قرار دهید. این محصول ساخت کشور است. طراحی و ظرافت در تراش این محصول ، ویژگی خاص این لیوان است.

بلورجات ساخت کشور چین

کشور چین همواره یکی از بزرگترین تولید کننده شیشه و بلور در دنیا است. میتوان گفت پس از شرکت های اروپایی، کشور چین پرچم دار بلورجات با کیفیت می باشد. شرکتی چینی Kangtai و چندین شرکت دیگر، با کپی برداری و الهام از محصولات پر فروش و خاص شرکت های مظرح دنیا از جمله لومینارک، بوهیمیا و …، توانستند محصولاتی با کیفیت قابل قبول و شفافیت مناسب و قیمت مناسب تری تولید کرده اند. محصولات این شرکت ها، با برند های مختلف از جمله بلینک مکس (Blink Max)، استار مکس (Star Max)، آرکو مکس (Arco max ) و … وارد بازار ایران شذه اند، تمامی محصولات بلور این شرکت، از یک کارخانه هستند و کیفیت مشابه به هم دارند ولی به خاطر اینکه شرکت های تجاری مختلف در ایران برای رقابت قیمتی با یکدیگر با برند های مختلف یاد شده محصول خود را عرضه کرده اند.

محصولات مکس چین، در بسته بندی های محکم و مناسب عرضه بازار های ایران شد و توانست مشتریان خاص خود را پیدا کنید، ابتدا با قیمت رقابتی با محصولات لومینارک و تنوع زیاد توانست تا حدی زیاد نظر مشتریان را به خود جذب کند. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه پرنس هوم، تمامی محصولات بلینک مکس، استار مکس و آرکو مکس را با تنوع زیاد در سبد محصولات خود قرار داده است و شما میتوانید با بهترین قیمت خریداری کنید.

 
 
 
ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر